فلسطین نماد مظلومیت است

[ad_1]

مسؤول فرهنگی جنبش امل تأکید کرد که فلسطین به نماد مظلومیت مبدل شده است.

به گزارش پرس شیعه؛ حجت الاسلام شیخ حسن عبدالله مسؤول فرهنگی جنبش امل لبنان در دیدار جمعی از علمای فلسطین گفت: آنچه در فلسطین می گذرد، یک گام اساسی برای یهودی سازی کامل و از بین بردن هویت عربی و اسلامی و مسیحی این سرزمین است.

وی افزود: فلسطین به عنوان سرزمین یکی از دو قبله و سومین حرم مسلمانان به نماد مظلومیت مبدل شده و از سوی تروریسم جهانی با تهدید یهودی سازی و شهرک سازی روبروست. این مساله در برابر چشم جهانیانی صورت می گیرد که مدعی دفاع از حقوق بشر و آزادی بیان هستند.

این روحانی لبنانی تأکید کرد که ما باید گام های حمایت از ملت فلسطین و محکومیت جنایت های تروریستی رژیم صهیونیستی علیه مقدسات در این سرزمین به ویژه قدس را افزایش دهیم.

شیخ حسن عبدالله اظهار داشت: باندهای داعشی به فضل عملکرد دولت های عربی توانستند قطب نما را از مقاومت دور کنند تا بدینوسیله امنیت رژیم صهیونیستی حفظ شده و کاملا بر فلسطین مسلط شود.

وی تاکید بر لزوم اهتمام به مطالبات اجتماعی و انسانی همه شهروندان تصریح کرد که عدم حل مشکل بیکاری جوانان سبب رغبت آنان به خروج از کشور خواهد شد.

مسؤول فرهنگی جنبش امل ادامه داد: ارتش لبنان و سایر گروه های امنیتی برای مبارزه و ریشه کن کردن تروریسم به اجازه کسی نیاز ندارند و همگان موظف هستند نسبت به تصفیه حساب سیاسی و توجه به خواسته بیگانگان خودداری کنند.

[ad_2]

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *