دستگاه‎ های اطلاعاتی نسبت به اقدامات جنایتکارانه داعش هوشیار باشند

[ad_1]

عضو ارشد پارلمان عراق خاطرنشان کرد: اعضای جریان داعش در میان آوارگان نفوذ کرده‎اند و مانند آتش زیر خاکستر هستند بنابراین دستگاه‎های اطلاعاتی نسبت به اقدامات جنایتکارانه داعش باید هوشیار باشند.

به گزارش پرس شیعه؛ حجت الاسلام فرات الشرع از اعضای پارلمان عراق امروز در گفت‎وگو با خبرنگاران پیروزی مجاهدان عراقی بر جریان تروریستی داعش و آزادسازی شهر موصل را به حضرت آیت الله سیستانی، مردم، نیروهای امنیتی و اعضای بسیج مردمی عراق تبریک گفت.

وی با بیان اینکه نقش‎های شوم داعش در عراق محقق نشد و دولت خود خوانده آنان در نطفه از بین رفت، افزود: با مجاهدت و رشادت رزمندگان قهرمان بار دیگر شهر موصل پس از جنایت‎های بسیار داعش در این منطقه به ملت عراق بازگشت.

این عضو پارلمان عراق با اشاره به جانفشانی رزمندگانی عراقی تصریح کرد: دولتمردان و مسؤولان عراقی باید بدانند که این پیروزی‎ها به سادگی به دست نیامده و حفظ دستاوردها واجب است.

وی تاکید کرد: هنوز بسیاری از اعضای داعش در میان مردم و آوارگان حضور دارند و مانند آتش زیر خاکستر می‎مانند، دستگاه‎های اطلاعاتی با هوشیاری بسیار باید هر چه سریعتر آنان را شناسایی و از اقدامات تروریستی در استان‎های مختلف جلوگیری کنند.

گفتنی است که حیدر العبادی فرمانده کل نیروهای مسلح عراق تا ساعاتی دیگر آزادی کامل شهر موصل از چنگال داعش را اعلام می‎کند.

[ad_2]

لینک منبع

دسته‌هادسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *